Showroom Philips Lighting

15 września br., reprezentacja z pracowni OTOMI wzięła udział w otwarciu pierwszego w Polsce Showroomu Philips Lighting. Spotkanie odbyło się na terenie warszawskiej Defabryki. Gospodarzem Showroomu była nasza koleżanka po fachu, Agata Smolich.

Przestrzeń Showroomu została podzielona na poszczególne strefy: kuchnię, jadalnię, łazienkę, sypialnię, pokój dzienny i kącik dziecięcy. Wszystko po to, aby jak najlepiej wyeksponować innowacyjne rozwiązania oświetleniowe oraz unikatowe wzornistwo opraw oświetleniowych.
Mieliśmy również możliwośc samodzielnego testowania parametrów światła, dobierając odpowiednio źródło światła, jego barwę i natężenie.

O genezie miejsca opowiedział p. Bogdan Rogala-wiceprezes zarządu Philips Lighting Poland. Mieliśmy również mośliwośc posłuchania uzdolnionego projektanta młodego pokolenia - Daniela Rybakkena, który poprowadził wykład o oświetleniu, jego walorach, możliwościach dekoracyjnych i unikatowym wzornictwie. Spotkanie zwieńczyła loteria wizytówkowa, w której do wygrania były nowoczesne lampy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć dobrego jedzenia. 

Jednym słowem: MIEJSCE INSPIRACJA, dziękujemy! :-)