Papiernik - nowy koncept Grupy Empik

Grupa Empik, po wprowadzeniu na rynku księgarni Mole Mole, nie ustaje w nowych inwestycjach. Na rynku funkcjonuje nowa marka – Papiernik by Empik. Sklepy stanowią miejsce, gdzie klienci mogą zakupić artykuły papiernicze, biurowe, plastyczne, a także drobne upominki. Sklepy lokalizowane są nie tylko w centrach handlowych, ale również przy ulicach i w pasażach.

To zwiększa zakres prac projektowych o uzgodnienia projektów z Urzędami Architektury, Konserwatora zabytków. Obecnie zrealizowane są nasze dwie lokalizacje: przy ul. KEN w Warszawie i w CH Atut w Krakowie. Kolejne projekty są w toku.

Nasza pracownia współpracuje z Grupą Empik od kilku lat. Dla naszego klienta realizujemy projekty dotyczące sklepów Empik, Mole Mole, oraz Papiernik.

Ponadto opracowujemy projekty budowlano-architektoniczne, wykonawcze wraz z projektami branżowymi: sanitarny, elektryki. Zajmujemy się również koordynacją prac projektowych branż przeciw pożarowych, a na etapie przygotowań prowadzimy wszelkie uzgodnienia z Działem Technicznym Centrów Handlowych. Wykonujemy inwentaryzacje lokali oraz prowadzimy uzgodnienia z rzeczoznawcami p.poż., sanepid, bhp. W trakcie budowy pełnimy nadzór autorski nad realizowanymi projektami.