Re-otwarcie marki Heavy Duty w C.H. Arkadia

W poniedziałek, 12 września br., w Arkadii miało miejsce re-otwarcie sklepu obuwniczego Heavy Duty. Zmieniono wystrój wnętrza – jak wygląda teraz?

Przede wszystkim został zmieniony koncept aranżacji. Ma on uzewnętrzniać poszerzenie grona odbiorców oferty HD – teraz nie jest skierowana wyłącznie do nastolatków, lecz również do osób w średnim wieku. Sam wystrój stawia na prostotę i nowoczesność, z wykorzystaniem zaawansowanej elektroniki. Jednak nie oznacza to całkowite zerwanie z tradycją marki. Pozostawiono elementy dobrze znane konsumentom, jak trybik w logu HD czy też elementy wystroju w stylu industrialnym, np. blacha w witrynie czy też lampy w kloszu z krat.

Zastosowane meble stawiają przede wszystkim na funkcjonalność. Dzięki prostym elementom uzyskano cechę bardzo pożądaną przez naszego klienta – możliwość eksponowania wszystkich rodzajów butów.

Dla naszego klienta realizowaliśmy całość prac związanych z projektem, od projektu koncepcyjnego, a następnie projektu wykonawczego, po nadzór nad pracami podwykonawców oraz dopełnienie wszelkich uzgodnień branżowych. Przy realizacji projektu współpracowaliśmy z architektem Dorotą Zalewską.