Nowy salon YES w Warszawie

27-go kwietnia miało miejsce otwarcie Concept Store YES w Warszawie. Lokal, mieszczący się przy ulicy Mokotowskiej 57, znajduje się w zabytkowej kamienicy o ponad stuletniej historii. Inauguracja nowego salonu YES odbyła się wraz z wystawą zdjęć z Kalendarza YES 2016, autorstwa Agaty Pospieszyńskiej.

Projekt wnętrza wykonało biuro Wierszyłłowski i Projektanci. Zastosowane przez nich rozwiązania w designu łączą ekskluzywność salonu jubilerskiego z wrażeniem domowej atmosfery.

Architekci OTOMI również mieli swój udział w udanym otwarciu salonu YES. Byliśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie projektu przez wszystkie etapy uzgodnień w urzędach, w tym z konserwatorem zabytków ze względu na planowane połączenie parterowego lokalu z mieszkaniem na piętrze. Pomagaliśmy również w realizacji projektu wykonawczego przy zmianach konstrukcyjnych i instalacyjnych.

OTOMI Store Design Lab oferuje swoim klientom nadzór inwestorski nad projektami, w ramach którego m.in. zajmuje się uzgodnieniami z urzędami, koordynuje prace budowlane, wykonanie zadań przez dostawców i wykonawców, oraz sprawuje kontrolę nad jakością zakupionych materiałów.