Nowe biuro Mazdy Motor Poland w Warszawie

Biuro, o powierzchni 1000 m², znajduje się na piątym piętrze biurowca New City 3. Do środka prowadzą dwa osobne wejścia, które prowadzą do różnych części biura.

Wejście przeznaczone dla gości prowadzi do strefy wejściowej, ukazującej wnętrze salonów Mazda, oraz do sal konferencyjnych. Drugie wejście dostępne jest dla pracowników. Oprócz przeznaczonej do pracy przestrzeni biurowej, znajduje się tam również otwarta strefa chillout z udostępnionym przez cały rok tarasem o powierzchni ponad 200 m².

Aranżacja biura w całości oddaje zamysł filozofii marki Mazda – minimalizm, prostota, precyzja, nowoczesność. Zastosowano materiały najwyższej jakości, których całość tworzy dynamiczną kompozycję kolorów i faktury, nawiązujące do japońskiej estetyki.

Biuro zaprojektowało OTOMI Store Design Lab. Nie jest to nasze pierwsze biuro wielkopowierzchniowe – wcześniejsze doświadczenia nabraliśmy m.in. w realizacji biura dla firmy Levi Strauss. W zakresie naszego projektu była recepcja, pokoje konferencyjne, kuchnia, strefa chillout oraz inne powierzchnie wspólne. W każdym z pomieszczeń zaproponowaliśmy indywidualnie projektowane elementy dostosowane do wytycznych klienta.