Mole Mole w Centrum Handlowym M1

Jest to pilotażowa realizacja dla powstającej w Polsce całej rodziny małych, nowoczesnych księgarni Mole Mole. Wygląd przyszłych sklepów tworzą między innymi meble, które zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby tej marki.

Na szczególną uwagę zasługuje mebel w witrynie - biała okrągła półka wypełniona prawdziwymi książkami, która pełni rolę litery „O” w nazwie sklepu i jest symbolem marki MOLE MOLE.

Lampy z żółtym abażurem napełniają wnętrze nieomal domową atmosferą, tak jak i miękkie siedzisko umieszczone wśród regałów. We wnętrzu panują jasne kolory – dominuje wesoły żółty i elegancki biały oraz jasnoszary a także naturalne drewno i przykuwająca wzrok czerwień.

OTOMI Store Design Lab opracowuje projekty budowlano-wykonawcze architektury wraz z projektami branżowymi: projekt wentylacji i klimatyzacji, wodno-kanalizacyjny, projekt elektryki. W ramach współpracy, koordynowaliśmy prace projektowe wszystkich branż oraz dokumentacje techniczną. Już na etapie przygotowań prowadziliśmy uzgodnienia z Działem Technicznym Centrum Handlowego, wykonywaliśmy inwentaryzacje lokalu oraz prowadziliśmy uzgodnienia z rzeczoznawcami p.poż., sanepid, bhp. W trakcie budowy pełnimy nadzór autorski nad realizowanym projektem.

Obecnie trwają prace nad projektami sklepów w kolejnych miastach w Polsce.