MIJA wsród najlepszych cz.II

13 listopada zostały ogłoszone wyniki XV Jubileuszowej edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców (II edycja ogólnopolska).
Z pośród 700 firm nominowanych w tegorocznej edycji w 15 kategoriach MIJA Store Design Lab została laureatem w kategorii Budownictwo, Usługi Deweloperskie, Zarządzanie Nieruchomościami. Jesteśmy jedyną firmą, zajmującą się projektowaniem sklepów odzieżowych, wnętrz użyteczności publicznej, biur, która została nagrodzona.
Wyróżnienie to pozwoliło nam dołączyć do grona firm, które są symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to plebiscyt  promujący najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Więcej na www.wiktoriapl.pl.
W sobotę, 8 grudnia br. w Hotelu Radisson BLU Sobieski w Warszawie podzczas uroczystej Wielkiej Gali Wiktorii zostaną oficjalnie wręczone statuetki tegorocznym 33 Laureatom plebiscytu. Z przyjemnością przekażemy relację z Gali w następnych informacjach.