Kolejny sklep Guess w koncepcie amerykańskim

26 sierpnia miało miejsce otwarcie nowego sklepu Guess w CH Malta w Poznaniu. Tak samo jak w realizacji Guess Outlet w Factory Poznań, zastosowano tutaj aranżację w koncepcie amerykańskim.

Zastosowany koncept, przeniesiony wprost z USA, cechuje się prostszym designem oraz zmianą kolorystyki – w całym pomieszczeniu dominuje kolor biały. Dzięki temu nadano wnętrzu więcej przestrzeni oraz podkreślono ekspozycje towaru.

Jak w każdym sklepie Guess, i tutaj nie zabrakło wielu zaawansowanych rozwiązań technicznych w instalacjach klimatyzacji, oświetlenia, czy też zabezpieczeń.

OTOMI Store Design Lab oferuje kompleksową obsługę projektową oraz realizacji inwestycji. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aranżacji sklepów, projektowaniu biur i salonów sprzedaży, rebrandingu sklepów czy też tworzeniu konceptu sieci handlowej. W prowadzeniu realizacji inwestycji dokładamy wszelkich starań, by proces przebiegał optymalnie pod względem czasu i kosztów. Zapewniamy obsługę w zakresie przygotowania, koordynacji i nadzoru inwestycji.