Guess Outlet w koncepcie amerykańskim w Factory Poznań

Dzisiaj miał swoje otwarcie najnowszy sklep Guess Outlet. Różni się on jednak od wszystkich innych. Gdzie zaszły zmiany?

Przede wszystkim trzeba na wstępie zaznaczyć, że jest to pierwszy Guess Outlet tego rodzaju w Polsce. Zastosowano tutaj całkowicie nowy koncept, przeniesiony wprost z USA. Zamiast białego sufitu, betonowych ścian i metalowych mebli wykorzystano styl zrywający z dotychczasowym wyglądem Guess Outlet – w całym pomieszczeniu dominuje kolor biały, z zastosowaniem czarnych mebli.

Jest to nowy koncept wystroju Guess Outlet, a sklep w Factory Poznań stanowi wprowadzenie go do Polski. Kolejne realizacje w tym stylu będą w C.H. Posnania oraz C.H. Malta – więcej informacji już wkrótce!

OTOMI Store Design Lab oferuje kompleksową obsługę projektową, w ramach której tworzymy projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz nadzorujemy cały przebieg inwestycji. Nasi architekci adaptują projekty do polskich przepisów prawnych oraz wymogów technicznych. Ponadto nadzorują prace budowlane, jakość wykonanych robót oraz koordynują pracę wszystkich podwykonawców.